KONST / Litografier / Färglitografi 15873068
nr 1587 3068
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 256/375, "Flickorna på Österlen". Färglitografi, bildmått: 62x42 cm, yttermått inklusive ram: 76x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:54:45
500 kr
600 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann